Konkurss ar izaicinājumu sēriju jauniešiem par Eiropas tematiku!

AKTUĀLI

Informācijas tīkls jauniešiem Eurodesk – organizē konkursu ar izaicinājumu sēriju jauniešiem no 13 – 30 gadu vecumam par Eiropas tematiku!

Ik rudeni Eurodesk aicina jauniešus izkustēties, iesaistoties Eiropas līmeņa kampaņā "Time to move" un stāstot par jauniešu neformālās izglītības iespējām ārzemēs. Pērn Latvijā notika 18 dažādi klātienes un tiešsaistes pasākumi, kā arī Eiropas līmeņa T-kreklu konkurss, kur 89 no 334 iesniegtajiem darbiem bija tieši Latvijas jauniešu! Un latviete Una arī saņēma balvu vienā no nominācijām kā labākā! Vai arī šogad varam startēt tikpat labi un vēl labāk?

Šogad konkurss ir vesela izaicinājumu virkne – četri dažādi formāti un tēmas, kas tiks izsludinātas ik pa divām nedēļām septembra un oktobra garumā.

Jau no 7. septembra gaisā ir pirmais izaicinājums – foto konkurss "Zaļāka Eiropa".  Klimata pārmaiņas pēdējo gadu laikā politiskajā dienas kārtībā ir bijis svarīgs jautājums, kam steidzīgi jārod risinājums, lai veidotu ilgtspējīgu nākotni. Saskaņā ar Eiropas līmeņa aptauju, klimata pārmaiņas un vides problēmas kā vienu no nozīmīgākajām problēmām redz arī Eiropas Savienības jaunieši. Tāpēc jaunieši aicināti iemūžināt fotogrāfijā, kā veicina Eiropas kļūšanu zaļākai, līdz 19. septembra plkst.13:00 augšuplādēt foto Time to Move kampaņas mājaslapā zem Konkursa sadaļas, un mudināt draugus balsot par savu darbu.

✅ Uzvarētāji tiks noskaidroti divās kategorijās:

  • Skatītāju balsojuma favorīts (foto ar visvairāk balsīm konkursa beigās) saņems Time to Move labumu paku - ūdens pudeli, T-kreklu, Time to Move kārtis.
  • Eurodesk balvas ieguvējs (izraudzīts no Eurodesk komandas pēc konkursa noslēguma) saņems #Eastpak mugursomu un sešu mēnešu Spotify Premium abonementu.

Konkursa izaicinājumus izsludinām Eurodesk kontos Facebook un Instagram, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai tur, kā arī kampaņas mājaslapā timetomove.eurodesk.eu. Katrs izaicinājums būs atvērts darbu iesniegšanai tikai divas nedēļas!

Jau pavisam drīz kampaņas mājaslapas kartē būs pieejama arī informācija par pasākumiem dažādās Latvijas vietās un tiešsaistē, kuros jauniešiem būs ne tikai iespēja uzzināt par brīvprātīgā darba, apmācību, projektu, stažēšanās iespējām Eiropā un Jaunatnes mērķiem un vērtībām, bet arī labi pavadīt laiku ar vienaudžiem.

"Time to Move" ir jauniešu mobilitāti veicinoša kampaņa, kas katru gadu oktobrī aptver tiešsaistē un klātienē rīkotus pasākumus jauniešiem visā Eiropā. Aktivitāšu mērķis ir informēt jauniešus par iespējām iesaistīties Eiropas projektos, doties uz ārvalstīm brīvprātīgajā darbā, vai pašiem rakstīt un īstenot projektus, iepazīt Eiropu un iegūt labu pieredzi nākotnei.

Pasaules talkas ietvaros varēs piedalīties koku stādīšanā