Konkursā “Saimnieks 2017” godinās labākos zemniekus un uzņēmējus

AKTUĀLI

13.oktobrī plkst. 18.00 Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa” tiks apbalvoti konkursa „Saimnieks 2017” laureāti. Laureātiem tiks pasniegtas Pateicības un balvas.

Daugavpils novada domes un SIA „LLKC” Daugavpils biroja rīkotais konkurss “Saimnieks 2017” tika rīkots ar mērķi noteikt labāko ieguldījumu Daugavpils novada lauku attīstībā un lauksaimniecībā. Šogad konkursam tika pieteikti 11 pretendenti Sventes, Kalkūnes, Demenes, Skrudalienas, Salienas, Tabores un Vaboles pagastā.

Konkursā izsludinātas vairākas nominācijas, tādas kā  “Gada lauku saimniecība”, “Bioloģiskā lauku saimniecība”, “Gada uzņēmums mājražošanā”, “Ģimene lauku sētā” un “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”.

 

 

 

 

Novada jaunieši piedalījās Latgales Brīvprātīgo forumā