Kino vakars Kultūras centrā “Vārpa”

AKTUĀLI

Kultūras centrā “Vārpa” 29.novembrī plkst. 18.00 būs skatāma režisores Elizabetes Gricmanes psiholoģiska drāma “Vietām gaidāms stiprs lietus”.

Iemīlējies pāris Sabīne un Reinis spiesti strauji uzsākt kopdzīvi. Ātri vien jaunie mīlnieki sāk patiesi iepzīt viens otra atšķirīgos sapņus un vēlmes. Sabīnei kaisle kļūst par vientulību, līdz sasniedz dusmu robežu uz kuras izvēlēties mainīt savu rīcību. Jaunās sievietes emocijas un iztēle liek realitātei sarauties un lietus gāzēm viņu nelaist laukā no dzīvokļa. Jaunais pāris nonāk uz saspīlētas robežas - izvēlēties, vai tiešām ir gatavi būt kopā.

Filmā ļoti tieši parādās līdzatkarības problemātika, kas neļauj jaunajai sievietei dzīvot pašai savu dzīvi, bet arvien dziļāk ved vientulībā un izmisumā, kur vainīgi ir visi apkārt, gan cilvēki, gan apstākļi, bet atbildība par savu dzīvi ir aizgājusi otrajā plānā.

Treileris : https://www.youtube.com/watch?v=w0dzLARbVeg

Filmas garums 73 minūtes

Ieejas maksa: 3 EUR

LSK Dienvidlatgales komitejas jaunatne ciemojas pie Naujenes Sociālā atbalsta un aprūpes centra “Avots” bērniem