LSK Dienvidlatgales komitejas jaunatne ciemojas pie Naujenes Sociālā atbalsta un aprūpes centra “Avots” bērniem

Sociālais darbs un veselība

 

18.novembris - Latvijas Republikas proklamēšanas diena. Kas tad tā par dzimšanas dienu bez tortes? Mēs kopā ar Latvijas Sarkanā Krusta Dienvidlatgales komitejas  Ilūkstes Raiņa vidusskolas jaunietēm braucām uz Naujenes Sociālā atbalsta un aprūpes centru “Avots”, lai kopā ar tās bērniem ceptu svētku torti un kēksiņus.

Mūs sagaidīja aktīvi un smaidīgi puišeļi. Ķērāmies pie darba: bērām, jaucām, maisījām, putojām, lējām, cepām, pildījām, rotājām un „nedaudz” garšojām. Ar neizsīkstošo darba sparu Valsts svētkiem  varētu sacept 105 tortes. Pie kopējas tējas tases nobaudījām pašu gatavotos svētku gardumus.

Paldies Naujenes Sociālā atbalsta un aprūpes centrs “Avots” direktorei Lilitai Gasjaņecai par sirsnīgu uzņemšanu un interesantu ekskursiju pa SAAC, kā arī LSKJ Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolniecēm Andželikai Purvinskai, Karalīnai Purvinskai un Kristīnei Timšānei par atbalstu.

 LSK Dienvidlatgales komitejas biroja administratore Ērika Naglinska

VUGD 28. novembrī veiks trauksmes sirēnu pārbaudi