Katram suni suņa gadā

Kultūra

25. janvāra vakarā Naujenes kultūras centrs pārvērtās par gāzbetona mākslas studiju, kas pievilināja teju 20 amatiermāksliniekus, kas ar nepacietību gaidīja savus gāzbetona suņukus, kurus amatu meistars Valdis Grebežs rūpīgi gatavoja adopcijai.

Šī ir kārtējā darbnīca no gāzbetona sērijas darbnīcām, kuras organizē Naujenes kultūras centrs sadarbībā ar mākslinieku Valdi, kas labprāt visiem, kuri uz darbnīcu ierodas, rāda, māca un stāsta kā ar šo materiālu ir jāstrādā. Vairāki apmeklētāji uz gāzbetona darbnīcu ierodas jau ne pirmo reizi un viņu mājas rotā gāzbetona ķirbji, zemenes, gliemeži, kaķi un pēc šīs darbnīcas nu arī sunīši.

Darbnīcas dalībnieku uzdevums bija sevis izvēlēto sunīti noslīpēt ar smilšpapīra palīdzību, to nogruntēt un tad ļaut vaļu fantāzijai un izvēlēties kādas krāsas suns rotās viņu mājokli vai piemājas dārziņu.

Lielu “Vuf!” (“paldies”, suņu valodā) vēlamies teikt Valdim Grebežam un darbnīcas apmeklētājiem.

Informāciju sagatavoja: Naujenes kultūras centra speciālisti 

FOTOGALERIJA

Prāvests V.Rosļaks tika sveikts dzīves jubilejā