Karjeras nedēļa Silenes pirmsskolas grupā

Izglītība

Aktīvi un izzinoši aizvadīja Karjeras nedēļu Silenes pirmsskolas grupa.  Profesiju nedēļas ietvaros,  mēs uzzinājām daudz jauna par profesijām, izrunājām par ko vēlamies kļūt, kad izaugsim lieli. Pēc bērnu vārdiem, mums būs veterinārs, policisti, ugunsdzēsēji, ārsti, pavārs, celtnieki, kosmonauts un pārdevēji.  Vēl  mēs izpētījām vecāku profesijas un uzaicinājām vecākus pastāstīt par savu profesiju. Uzzināt vairāk par medmāsas profesiju mums palīdzēja  Juliānas mamma Tatjana, kura strādā ārsta praksē. Par pedikīra un manikīra meistara profesiju pastāstīja Artjoma mamma Marina. Viņa parādīja darba instrumentus, pastāstīja ko un kā dara. Bērni bija priecīgi, aktīvi, ieinteresēti. Īpaši lepni par savām mammām bija Juliāna un Artjoms.

Nākamajā dienā bērni paši  ķeras pie darba –sapņoja un  zīmēja savu nākotnes profesiju. Mūsu darbus varēja apskatīt visi skolēni.

Gribam izteikt pateicību  Tatjanai  un Marinai, kuras atrada laiku,  lai piedalītos karjeras nedēļā!

Skolotāja Diāna Krasiļņikova

Palīdzēsim Ukrainas aizstāvjiem!