Kalupietis Mareks Meženiks uzvar Latvijas čempionātā krosā

AKTUĀLI

15.oktobrī, lieliskos laika apstākļos Carnikavā, tika sadalītas Latvijas čempionāta balvas krosā. Dažādās vecuma un dzimuma grupās uz starta stājās 428 dalībnieki no visas Latvijas. Veiksmīgi startēja Daugavpils novada sporta skolas sportisti. Uzvaru U-16 vecuma grupā 28 dalībnieku konkurencē izcīnīja kalupietis Mareks Meženiks, kuru sacensībām gatavoja Jana Hadakova, bet vieglatlētikas treniņus viņš uzsāka Kalupē pie trenera Vitālija Aļeksejeva. Neraksturīgi krosam, Mareks uzvaru izcīnīja finiša spurtā, par sekundes desmitdaļu pārspējot otrās vietas ieguvēju. 4 km distanci Mareks veica 15 minūtēs un 39 sekundēs.

U-18 vecuma grupā (21 dalībnieks) 3.vietu izcīnīja trenera Sergeja Petrakova audzēknis, medumietis Vladislavs Suvorovs. Arī Vladislavs veica 4 km distanci un viņa rezultāts 15min.31sek. Augstākus rezultātus traucēja sasniegt ļoti sarežģītais trases reljefs.

Jānis Skrinda
Daugavpils novada
sporta skolas direktors

 

 

Zelta rudens Sventes pagasta senioru dzīvē