Kalupes seniori večerinkā

AKTUĀLI

Atļauj šodien saviem gadiem ziedēt kā ziedlapiņām, kuras saulē plaukst,

Atļauj šodien saviem gadiem skanēt kā melodijai, kura sirdī šalc...

/A. Āre/

Ar skanīgām melodijām Laura un Jānis Struķi 26. maijā Kalupes pagasta pārvaldes ēkā sagaidīja seniorus uz večerinku! Inscinētā pasaka par Zvejnieku un zelta zivtiņu lika daudziem aizdomāties par savām trīs vēlēšanām jeb dzīves galvenajām vērtībām...

Seniorus uzrunāja Kalupes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Ūbele, Daugavpils novada domes priekšsēdētājas vietnieks Arvīds Kucins, Daugavpils novada domes deputāts Aivars Raščevskis, Daugavpils novada Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova un Kalupes pagasta senioru pārstāvis Henrihs Kivlenieks.

Daudz siltu vārdu un novēlējumu tika veltīti 43 jubilāriem un četriem pāriem kāzu jubilejās.

Vakara gaitā klātesošos ar dziesmām un apdziedāšanu priecēja folkloras kopa ,,Kolupkas”, vīru vokālais ansamblis ,,Čvartasks”, Eiropas deju kopa ,,Balance”, bet vietējās ,,klačotājas” Ģertrūde Rasnača un Vija Leguša stāstīja atgadījumus no dzīves ,,Dortis Prīca”.

Prieks un lepnums par Kalupes senioriem, kas aktīvi iesaistījās dziedāšanā, dejošanā un citās aktivitātēs!

Paldies Kalupes pagasta pārvaldes darbiniekiem par līdzdalību pasākuma organizēšanā!

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavoja: Kalupes pagasta kultūras menedžere Inita Ivdra

 

Fonda "1836" koncerts Medumu parkā 4. jūnijā