Fonda “1836” koncerts Medumu parkā 4. jūnijā

AKTUĀLI

Fonda "1836" koncerts notiks svētdien, 4. jūnijā 18:36 Medumu parkā (Medumi, Medumu pagasts, Daugavpils novads). Tas ir bez maksas, visi laipni aicināti!

Koncerts noslēgs vienu no fonda "1836" rīkotajiem Leišmalītes gājieniem, kas organizēts 3.un 4. jūnijā kopā ar Ziedoņa muzeju un Daugavpils novada Domi. Pārgājiens notiek no Silenes ciema līdz Medumiem, vairāk informācijas šeit: http://1836.lv/projekta-1836-leismalites-gajiens-daugavpils-novada/

2017.gada Leišmalītes gājieni:
3.,4. jūnijs ceļā uz Medumiem (Daugavpils novads)
17. - 18. jūnijs ceļā uz Jaunsauli (Bauskas novads), laivu brauciens
1. - 2. jūlijs ceļā uz Vilci (Jelgavas novads)
8. - 9. jūlijs ceļā uz Ilūksti
15. - 16. jūlijs ceļā uz Neretu
29. - 30. jūlijs ceļā uz Ilzu evaņģēliski luterisko baznīcu (Viesītes novads)
26. - 27. augusts ceļā uz Priekuli

Par godu Latvijas simtgadei fonds "1836" veido tūrisma maršrutu apkārt Latvijai, kas būs aptuveni 1836 kilometru garumā pa sauszemes robežu. Tūrisma ceļš "Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!" plānots kā dāvana Latvijai un tās iedzīvotājiem valsts simtgadē. Tūrisma ceļš apkārt Latvijai sadalīts četros simboliskos posmos: Piejūras ceļš – no Nidas līdz Ainažiem, Ziemeļmeitas ceļš – no Ainažiem līdz Mārkalnei, Māras ceļš – no Mārkalnes līdz Demenei un Leišmalīte – no Demenes līdz Nidai. Leišmalītes posms ir 571 km garš un tā gājienus organizē Imanta Ziedoņa muzejs.

Plašāka informācija par Leišmalītes gājieniem:
Maija Jaunzeme,
Leišmalītes gājienu projekta vadītāja
maija.jaunzeme@ziedonamuzejs.lv
+ 371 26199366

Daugavpils novada Tūrisma triatlons Daugavas lokos aizvadīts!