Daugavpils novada Tūrisma triatlons Daugavas lokos aizvadīts!

AKTUĀLI

Daugavpils novadā, dabas parka “Daugavas loki” teritorijā šī gada 27. maijā notika Tūrisma triatlons – sacensības aktīviem cilvēkiem, kuri pārbaudīja savus spēkus laivošanā, riteņbraukšanā un skriešanā. Tūrisma triatlona maršruts ietvēra Slutišķu un Diļeviču sādžas – Daugavas upes posmu starp sādžām, kā arī lauku un meža ceļus un takas atpakaļceļā. Pasākumu kā tradīciju iedibinājusi un šogad atkal organizēja Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA”.
Diena bija izdevusies jauka un saulaina, tādēļ komandas startēja lieliskā noskaņojumā, Slutišķu sādžā kāpjot sporta kluba “Beibuks” piedāvātajās divvietīgajās kanoe laivās (šogad ir iegādātas īpaši stabilas un drošas laivas). Piestātnē Diļeviču ciemā, pie kempinga “Ozianna”, dalībniekus gaidīja viņu velosipēdi un tad – ceļu līkloči pa Daugavas krastu un cauri Slutišķu loka mežam – jāpiezīmē, ka tā ir daļa no velomaršruta Nr. 35 “Daugavas loki”. Īpaši aizraujošs un arī nepieredzējušiem sportistiem grūts izrādījās jaunais, šopavasar izveidotais velomaršruta posms pa pašu Daugavas augsto krastu līdz atpūtas vietai uz Slutišķu kraujas. Pēdējais pārbaudījums bija skrējiens Markovas pilskalnā un tad jau – silta un sātīga biezputra, ābolu sula no Daugavpils novada zemnieku saimniecības “Ziediņi”, atpūta un godam pelnītas balvas uzvarētājiem.
Vīriešu komandu konkurencē uzvarēja kluba LiVelo komanda “VaRa” (Jēkabpils), otrā vieta – tūrisma kluba “Sniegpulkstenīte” komandai (Daugavpils), bet trešā – komandai “RaiNik” (Daugavpils). Jaukto komandu grupā pirmo vietu ieguva Laucesas pagasta komanda (Daugavpils novads), otro – LiVelo komanda “Sēlijas pērle” (Līvāni), trešo – komanda “Kopa” (Daugavpils). Balvu par drosmi ieguva komanda RedBuls no Daugavpils, kurā startēja visjaunākais sacensību dalībnieks Daniils Buls (9 gadi) kopā ar savu māmiņu Natāliju Minakovsku.

ŠMMS Mūzikas studija uzņem interesentus