ŠMMS Mūzikas studija uzņem interesentus

Kultūra

Špoģu Mūzikas un mākslas skola aicina bērnus, jauniešus un visus ieinteresētus uz nodarbībām Mūzikas studijā. Studijas dalībniekiem ir iespēja iegūt zināšanas un prasmes instrumentālās mūzikas izpildījumā,  iemācīties spēlēt dažādus mūzikas instrumentus (solo ģitāra, basģitāra, bungas), veidot vokāli instrumentālās grupas, pilnveidot sevi un piedalīties novada, reģionālajos  kultūras pasākumos. Nodarbības notiek profesionāļa mūziķa vadībā pēc noteikta grafika vairākas reizes nedēļā Špoģos (Špoģu Mūzikas un mākslas skolā).

Mūzikas studijas nodarbības ir bez maksas.

Papildus informāciju var saņemt pa tālruni 654 52306, mob. tālruni 26414622 vai personīgi Špoģu Mūzikas un mākslas skolā –2.stāvā 12.kabinetā pie skolas administrācijas.

Ģimeniski aktīvais maijs Medumos