Ģimeniski aktīvais maijs Medumos

AKTUĀLI

Nemanāmi paskrēja pavasaris un nu jau atnācis brīnišķīgi saulains vasaras laiks. Varētu teikt, ka maijs Medumos aizritēja aktīvi un ģimeniski, jo tika organizēti pasākumi, kuros varēja piedalīties kopā ar ģimeni – “Lielais skrējiens” pa Medumu ciema ielām un “Ģimenes diena”.

Šogad tradicionālo “Lielo skrējienu” apmeklēja lielākais dalībnieku skaits, kuru starpā bija  gan sportisti un sporta veterāni, gan arī aktīva dzīvesveida piekritēji un ģimenes ar bērniem. Katrs varēja pārbaudīt savus spējas un izturību, izvēloties sev piemērotāko distanci 500 m vai 2000 m garumā. Pēc skrējiena sākās apbalvošanas ceremonija kurā tika pasniegtas medaļas un diplomi.

Pasākums, kas veltīts Starptautiskajai Ģimenes dienai, sākās ar izrotātu leļļu ratiņu un velosipēdu gājienu, kurā tās dalībnieki demonstrēja savu radošumu un fantāziju dekorēšanā. Svētku koncertā uzstājās Medumu pamatskolas kolektīvi – instrumentālais ansamblis “Con brio” (vad. Nataļja Ogurcova), tautas deju kolektīvs (vad. Olga Goršantova), kā arī atraktīvie jaunieši no biedrības “Medumu Cerība”. Pēc koncerta visi varēja kārtīgi iesildīties sporta stafetēs, kur par pirmo vietu sacentās astoņas ģimenes.

Pateicamies pasākumu apmeklētājiem par izrādīto interesi un aktīvu piedalīšanos, Daugavpils novada domei un Medumu pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu. Paldies jauniešu biedrībai “Medumu Cerība” par līdzdalību un palīdzību organizēšanā un Medumu pamatskolas kolektīviem par uzstāšanos koncertā.

 

Preses konference