Kalupes basketbolisti uzvar un saglabā 1. vietu

AKTUĀLI

9. februārī Lāču pamatskolas sporta zālē, Augšdaugavas novada atklātā basketbola čempionāta ietvaros tikās Kalupes komanda un Naujene.

Spēle beidzās ar kalupiešu uzvaru ar rezultātu 60:54. Ceturtdaļu rezultāti - 19:14; 13:14; 12:9; 16:17.

Rezultatīvākie spēlētāji Kalupes komandā: K. Miglāns (15 punkti), J. Cauņa (13 punkti), P. Mozulis (12 punkti).

Naujenes komandas rezultatīvākie spēlētāji: A. Tupalo (15 punkti), A. Jegorovs un A. Keziks (10 punkti), M. Makarovs (6 punkti).

Tajā pašā dienā spēkus mēroja Višķi un Pilskalne.

Višķu komanda ar minimālu punktu skaitu piekapās Pilskalnei - 81:83. Ceturtdaļu rezultāti - 14:21; 22:17; 24:15; 8:15. Pamatlaikā rezultāts bija neizšķirts 68:68, un, lai noskaidrotu uzvarētāju, tika nospēlēti divi papildlaiki.

Rezultatīvākie spēlētāji Višķu komandā: V. Jerošonoks (25 punkti), J. Umbraško (19 punkti), Z. Saulītis (17 punkti).

Rezultatīvākie spēlētāji Pilskalnē: A. Plinte (34 punkti), M. Bogdanovs (16 punkti), V. Jevsejevs (12 punkti).