Kalupē norisinājās jauniešu pasākums “Sporto asprātīgi”

AKTUĀLI

30. jūnijā par spīti lietum Kalupes sporta laukumā norisinājās pasākums jauniešiem “Sporto asprātīgi”. Uz pasākumu bija pieteikušās un ieradušās komandas no Skrudalienas, Biķernieku, Maļinovas, Līksnas, Kalkūnes un Kalupes pagastiem un komanda no Vārkavas novada. Komandām bija jāpiedalās dažādās jautrajās stafetēs, piemēram, “Vienradža skrējiens”, “Lielie šorti”, “Garākās kājas”, “Veiklās rokas”, “Sargā savu asti!”. Katra stafete tika vērtēta ar punktiem, jo vairāk punktu, jo lielāka iespēja uzvarēt. Šajā pasākumā par uzvarētājiem kļuva jauniešu komanda no Skrudalienas, otro vietu ieguva komanda no Biķernieku pagasta un trešās vietas ieguvēji bija Līksnas pagasta jaunieši.

Pēc jauniešu pasākuma visu komandu jaunieši varēja izdejoties “Putu ballītē” par brīvu. Visiem pasākuma dalībniekiem tika izdalītas kontroles aproces, ko sponsorēja ProWristbands.  Paldies visām komandām, kas bija pieteikušās un arī ieradušās uz mūsu jauniešu rīkoto un organizēto pasākumu. Kā arī liels paldies Kalupes pagasta jaunietēm – Līgai un Santai Seilei, Elīnai Bogdanovai un Laurai Kuklei par palīdzību pasākuma organizēšanā. Pateicība arī Kalupes pagasta pārvaldei un tās darbiniekiem par atbalstu  jauniešu pasākuma un “Putu ballītes” organizēšanā.

Informāciju sagatavoja:
Kalupes pagasta jaunatnes lietu speciāliste
Iveta Poplavska

Aizritējusi dienas nometne Līksnas pagasta jauniešiem “Kļūsti uzņēmējs”