Kalkūnes pagasta senioru vakars

AKTUĀLI

2019.gada 11.oktobrī uz ikgadējo tikšanos bija sanākuši Kalkūnes pagasta seniori. Šī gada devīze bija „Mūsu tikšanās”.

Pasākumu iesāka ar skaisto flautas skaņu Renāte Sauleviča un Larisa Sauleviča ar klavierēm pavadījumā. Kalkūnes pagasta pārvaldes vadītājs Osvalds Kursītis apsveica pagasta seniorus, minot Kalkūnes īpašo 2019.gadu.  Daugavpils novada domes deputāts Aleksejs Mackevičs novēlēja visiem senioriem veselību. Daugavpils novada domes sociālā dienesta pārstāve Rita Beļska, novēlot siltumu ģimenēs, uzdāvināja garšīgus pīrāgus. Visus iepriecināja viesi no Tabores pagasta Maruta Kuzmina ar akordiona spēli un Andris Krumgolds ar savu talantu un burvīgo balsi. Vēl vienu pārsteigumu senioriem bija sarūpējuši Kalkūnes pagasta jaunieši-  katrs seniors saņēma pašgatavoto ķirbja un ābolu ievarījuma burciņu. Seniori turpināja baudīt dzīvo mūziku un burvīgo spēli ar saksafonu, kurā rudens noskaņojumu ievadīja Andrejs Ivanovs. Turpinot pasākumu notika  Rudens balle  Staņislava Grabļevska pavadījumā.
Kalkūnes pagasta pārvalde pateicās sponsoram, ar kura palīdzību tika noorganizēts senioru vakars: SIA „AVIS-D”. Tika izteikta arī pateicība Kalkūnes pagasta pārvaldes kolektīvam, kas ar lielu rūpību un centību gatavoja šo pasākumu.

Digitālā arhīva www.garamantas.lv izbraukuma seminārs