Digitālā arhīva www.garamantas.lv izbraukuma seminārs

AKTUĀLI

24. oktobrī no plkst. 12.00 - 14.00 Daugavpils novada kultūras centrā ”Vārpa”, Dobeles ielā 30, Daugavpilī, notiks Latviešu folkloras krātuves (LFK) digitālā arhīva www.garamantas.lv izbraukuma seminārs. Tajā dalībnieki tiks iepazīstināt ar folkloras materiāliem, kas savākti Daugavpils novadā un apkārtnē, par LFK glabātajiem nošu un horeogrāfiskajiem materiāliem, būs ieskats skaņu ierakstu un fotogrāfiju krājumos, kā arī tiks parādīts, kā prasmīgi izmantot www.garamantas.lv.

Aicinām folkloras kopu un etnogrāfisko ansambļu vadītājus un dalībniekus, koru, deju kolektīvu, citu tradicionālās kultūras kolektīvu vadītājus, bibliotekārus, skolotājus, novadpētniekus,  humanitāro jomu studentus un citus kultūras mantojuma interesentus.

Semināri ir bezmaksas.

Iepriekšēja pieteikšanās: terezija.ubele@dnkp.lv, tālr. 654 35512, 28379611

Informāciju sagatavoja
Terēzija Ūbele,
Daugavpils novada kultūras centra “Vārpa”
Mācību un informācijas centra vadītāja
654 35512, 28379611
terezija.ubele@dnkp.lv

 

Pasākums senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Vabolē