Kalkūnes pagastā sagaidīja vasaru

AKTUĀLI

Šogad jau trešo reizi Kalkūnes pagastā 16.jūnijā notika “Vasaras sagaidīšanas svētki”. Pēc svētku atklāšanas, notika Latvijas simtgadei veltīts skrējiens pa Randenes ciemu - skrēja gan mazie, gan pusaudži, gan pieaugušie.

Pasākuma laikā varēja piedalīties gan stafetēs un spēlēs, meistardarbnīcās “Gaisa balonu figūras” un “Raķete”, kā arī piepūšamajās atrakcijās bērniem, kuras, pateicoties Kalkūnes pagasta pārvaldes  bērniem bija pieejamas par brīvu. Ar dejām priecēja Kalkūnes pagasta pārvaldes deju kolektīvs “Vivat Kalkūni”. Bija prieks redzēt kuplās  ģimenes, kuras aktīvi piedalījās visās norisēs un priecājās par svētkiem.

Nslēgumā notika sacensību rezultātu apkopošana un, protams, uzvarētāju apbalvošana. Galveno balvu “Stiprākā ģimene Kalkūnes pagastā” vinnēja aktīvā Aņisimovu ģimene. Kopā ar Kalkūnes pagasta iedzīvotājiem tika uztaisīta kopbilde par piemiņu Latvijas jubilejai.

Paldies jaunatnes lietu atbildīgajai Natālijai Polovajai un viņas palīgiem, paldies sporta organizatoram Gļebam Zujevam, bibliotekārei Tatjanai Rosovskai un arī visiem tiem, kuri palīdzēja organizēt svētkus.  Paldies visiem, kuri atnāca un piedalījās  mūsu pasākumā!Mēs tiešām satikām siltu un skaistu vasaru!

FOTOGALERIJA Informāciju sagatavojusi: Alla Izranova Kalkūnes pagasta pārvaldes Kultūras menedžere  

Visa laba Jāņu zāle...