Kalkūnē svinēja Latvijas dzimšanas dienu

AKTUĀLI

17. novembrī Kalkūnes pagasta aktu zālē pulcējās Kalkūnes pagasta iedzīvotāji, lai svinētu Latvijas Valsts proklamēšanas 99. gadadienu. Pasākumu ar uzrunu atklāja Kalkūnes pagasta pārvaldes vadītājs Osvalds Kursītis, sveicot visus klātesošos svētkos, novēlot ikvienam būt par sava pagasta un novada patriotiem un mīlēt savu dzimto zemi. Skanot Latvijas valsts himnai, iesākās svētku koncerts. Koncertā piedalījās: Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, Kalkūnes pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Pērles”, Kalkūnes pagasta bērnu vokālais ansamblis “Zariņi”, Bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Vivat Kalkūne”, Randenes pamatskolas ansamblis un popgrupa, kā arī soliste Evelīna Kursīte no Vecsalienas pagasta. Pasākuma laikā tika apbalvoti pieci cilvēki nominācijā “Kalkūnes pagasta Lepnums 2017”: Larisa Sauleviča, Genādijs Gorkins, Jurijs Čertovs, Inese Skurjate, Kira Novičenoka, kā arī Kalkūnes pagasta jaunatnes aktīvisti nominācijā “Aktīvs brīvprātīgais Kalkūnes pagastā 2017”.

Paldies visiem, kas apmeklēja koncertu un visiem koncerta dalībniekiem, kas ar saviem priekšnesumiem sveica mūsu dzimteni tās skaistajos svētkos.

Turpinājumā sekoja jautra rudens balle Sergeja Bratuseva pavadībā.

Informāciju sagatavoja:
Kalkūnes pagasta pārvaldes
kultūras menedžere
Alla Izranova

Šogad ar mobilo mamogrāfu izmeklētas 210 sievietes