Kalkūnē jaunieši tiek aicināti piedalīties vasaras nometnē “Pa pasaku takām”

Jaunatnei

Nometnes projektā “Pa pasaku takām” galvenais mērķis ir apvienojot literatūru un mākslu, sniegt iespēju Kalkūnes pagasta jauniešiem iepazīt, izprast un apzināties savas valsts literāro mantojumu, izmantojot tautas pasakas, kā galveno resursu. Nometne norisināsies no 09. līdz  13.07.2018. un tajā piedalīsies 15 Kalkūnes pagasta jaunieši.

Nometnes galvenās aktivitātes būs latviešu tautas pasaku izpēte, analīze un pasaku vizualizācija uz lielformāta finiera, kurš vēlāk taps par tantemaresku. Piedalīšanās nometnē Kalkūnes pagasta jauniešiem sniegs iespēju pilnveidot savas zināšanas par latviešu tautas pasakām, veicinās radošuma un māksliniecisko dotību pilnveidi, kā arī veicinās kultūras pamatvērtību apzināšanos un sociālo prasmju attīstību.

Piedalīšanās nometnē ir bezmaksas.

Sūti aizpildītu anketu uz e-pastu natalija.polovaja@kalkuni.lv līdz 02.07.2018. vai atnes personīgi darbadienās uz Kalkūnes pagasta pārvaldi pie sekretāres.

Nometne tiek ofganizēta ar Daugavpils novada domes un Kalkūnes pagasta pārvaldes finansiālu atbalstu.

 

Pirmo reizi novada piecas ģimenes izmantoja atelpas brīža pakalpojumu