Kalkūnē izskanēja “Aprīļa ģitāras”

AKTUĀLI

21. aprīlī Kalkūnes pagasta aktu zālē notika neaizmirstams ģitārmūzikas koncerts “APRĪĻA ĢITĀRAS-5” ar jauno mūziķu un vecmeistaru piedalīšanos 5. ģitāristu un bardu saietā. Kalkūnes publika bija ļoti atsaucīga un viesmīlīga. Daudz atzinības vārdu no publikas tika adresēts izpildītājiem.

Šogad mūsu koncertā piedalījās: vieni no pazīstamākajiem ģitāristiem, bardiem, autordziesmu izpildītājiem - Velta Loce un Valerijs Kočegovs, Sergejs Solovjovs, Anatolijs Gallers, Aļona Krupeņina un Natālija Polovaja, Marija Gerbredere, Jeļene Vitkeviča,  Janina Smilgina, Anatolijs Baiko un viņa komanda KVARTA+: Viktors Suško, Vladimirs Beļskis, Olga Čapule, Tatjana Larionova, Natālija Koton, Naila Jansone. Koncerta izskaņā visi vienojās kopdziesmā, kura jau kļuva par “Aprīļa ģitāras” himnu. Paldies visiem dalībniekiem, tiksimies 2018. gadā!

Informāciju sagatavoja:
Kalkūnes pagasta pārvaldes
Kultūras menedžere
Alla Izranova

 

Vairākas iestādes iesaistījās sakopšanas darbos Naujenes pagastā