Jauno pastaigu taku Slutišķos apmeklēja jau vairāk nekā 125 ceļinieki

AKTUĀLI

Pagājušajā nedēļā Naujenes pagastā tika atklāts jauns tūrisma objekts – Slutišķu gravu taka. Jaunais dabas objekts guva lielu popularitāti un daudzi dabas un aktīvas atpūtas mīļotāji uzreiz devās pētīt gleznaino dabas taku. Pirmajā nedēļā Slutišķu gravu taku apmeklēja vairāk nekā 125 dabas draugi, par ko liecina skaitītāja “Raganas mājiņa” dati.

Pastaigājoties pa dabas taku, var baudīt ne tikai skaistus dabas skatus, svaigu meža gaisu un Daugavas upes tuvību,  bet arī sastapt dažādus biotopus, kā arī apskatīt vairākus vides objektus, kuri rotā taku. Viens no tādiem vides objektiem ir “Raganas mājiņa”, kura kalpo kā savdabīgs apmeklētāju skaitītājs. Katrs takas apmeklētājs tiek aicināts mājiņas skurstenī iemest čiekuru. Apmeklētāji bijuši ļoti atsaucīgi un pirmajā takas pastāvēšanas nedēļā skurstenī sameta 125 čiekurus.

Tā turpināt! Aicinām visus lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku, par labu savam noskaņojumam un veselībai. Plašāka informācija par taku pieejama ŠEIT

Liels lūgums visus takas apmeklētājus ar cieņu attiekties pret vietējiem iedzīvotājiem un neiet privātīpašumu teritorijā, uzmanīgāk sekot takas norādēm un informācijai tūrisma stendos.

Rolands Kļavinskis kļūst par laureātu XXV Starptautiskajā jauno mūziķu konkursā „Sigulda-2021”