Jauno mākslinieku panākumi Stikla mākslas konkursā

AKTUĀLI

15.decembrī  noslēdzās 4. Latvijas Bērnu un jauniešu Stikla mākslas konkurss “Krišjāņa Barona ielai – 100 gadi!”, kurā piedalījās 102 dalībnieki no visas Latvijas, kas pārstāvēja 21 izglītības iestādi: mākslas skolas, interešu izglītības iestādes, vispārizglītojošās skolas un speciālās izglītības iestādes.

Darbus vērtēja žūrija: stikla mākslinieki Ilze Rimicāne, Marta Ģibiete, Ramona Pēkšēna, Inga Jaunzeme, Artis Nīmanis, Bārbala Gulbe, Margarita Budze, Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdetāja vietn. valdes locekle Gaida Jablovska, Kr. Barona muzeja vadītāja Rūta Kārkliņa.

Špoģu Mūzikas un mākslas skolu šajā konkursā pārstāvēja pieci jaunie mākslinieki: Laurencija Liepa, Gabriela Kravale, Juris Suveizda, Darja Adahovska, un Justīne Abarone. Žūrija augsti novērtēja mūsu bērnu mākslas darbus:

vecuma grupā 16+ : Laurencija Liepa – 3.vieta

12-15 g vecuma grupā: Darja Adahovska – 2.vieta; Justīne Abarone – atzinības raksts

Grupu darbi: 12 - 15 g vecuma grupā: Gabriela Kravale un Juris Suveizda – 1.vieta.
Apsveicām skolēnus un pedagogu Valdi Grebežu par sasniegtiem rezultātiem un novēlam daudz spilgtus panākumus mākslas darbu veidošanā.

Uzmanību visiem mazajiem medumiešiem un viņu vecākiem!