Uzmanību visiem mazajiem medumiešiem un viņu vecākiem!

AKTUĀLI

28. decembrī plkst. 10.30 Medumu Tautas namā Salavecītis ar saviem elfiem aicina bērnus doties jautrās rotaļās un svētku dejās!

Neaizmirsti uzvilkt savu mīļāko svētku kostīmu! Pēc pasākuma bērnus gaida sejas apgleznošana, radoša darbnīca un diskotēka.

Pirms pasākuma Medumu pagastā deklarētie bērni, kuri neapmeklē skolu, vecumā līdz 4 gadiem (ieskaitot), varēs saņemt saldumu paciņu. Ja kaut kādu iemeslu dēļ saldumu paciņu nebūs iespējams izņemt 28. decembrī, to varēs izdarīt līdz 12. janvārim (ieskaitot) Medumu Tautas namā , darba dienās no 8.00 līdz plkst. 17.00. Tālrunis uzziņām 27095164 Pasākums tiks filmēts un fotografēts.

Sagatavoja Medumu pagasta Tautas nama kultūras darba vadītāja Anita Drozdova

Biškopji dāvā medu novada sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem