Jauno mākslinieku panākumi konkursā “Ja man būtu spārni…”

Izglītība

3. maijā Mākslu izglītības kompetences centrā "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola SAULES SKOLA" notika Latgales reģiona mākslas skolu grafikas konkursa "Ja man būtu spārni..." laureātu apbalvošanas pasākums.

Par šī konkursa laureātiem kļuva arī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi: Emīls Aleksejevs - 2. vieta, Renārs Sivačovs - 3. vieta, Aleksandrs Obrazcovs - atzinība (skolotāja Vita Kāpostiņa-Tuče) Linda Rušeniece – atzinība (skolotāja Žanna Vērdiņa).

Pasākuma laikā, piedaloties meistardarbnīcā kopā ar citiem konkursa laureātiem, tika izgatavoti putni, kuri veidos jaunu Latgales mākslas skolu audzēkņu izstādi SAULES SKOLĀ, kā arī tika organizēta ekskursija pa SAULES SKOLU, kur dalībnieki varēja iepazīties ar dažādu mākslas skolas nodaļu darbu.

Liels prieks par mūsu skolas audzēkņu veikumu!

Radošus panākumus arī turpmāk!

Špoģu Mūzikas un mākslas skola

Dāvana ar pārsteigumu