Dāvana ar pārsteigumu

Kultūra

8. maijā Maļinovas pagasta bibliotēkā norisa radoša darbošanās, tika filcētas ziepes – švammītes. Pateicoties iedzīvotāju interesei par vilnas filcēšanu tapa otrā nodarbība.

Šoreiz gatavojām ziepes švammītes, tas ir - smaržīgu ziepju gabalu iefilcējām vilnas kažociņā un sanāk švammīte. Darbs ar vilnu ir aizraujošs, kā meditācija, jābūt pacietībai un sanāk interesants rezultāts. Viena švammīte saņēma nosaukumu “Vētra jūrā” pēc interesanta krāsu salikuma.

Švammītes var izmantot, kā mīļu dāvanu Mātes dienā, vai Ziemassvētkos, jo tomēr tas ir roku darbs izgatavots un ar pozitīvu enerģiju piepildīts. Zināšanas iespējams papildināt pašmācības ceļā ņemot palīgā grāmatas, vai Youtube kanālu, jābūt tikai vēlmei. Bibliotēka ir atvērta dažādu ideju realizēšanai, nāciet un mācīsimies kopā. Paldies aktīvajiem pagasta iedzīvotājiem par vēlmi apgūt jaunas prasmes.

Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja Elvīra Kokina

Olimpiskā diena Ilūkstes PII “Zvaniņš”