Jauniešus mācīs izzināt apkārtējo vidi

AKTUĀLI

12.augustā no plkst.14:00 notiks pasākums “Pārzini savu vidi” Skrudalienas, Salienas, Tabores pagasta jauniešiem Augšdaugavas novada jaunatnes iniciatīvu projekta konkursa “Attīsti sevi” ietvaros. Pasākums ilgs līdz 13.augusta plkst.12:00. Piesaistot DU Sistemātiskās bioloģijas centru un biedrību “Daugavpils Universitātes Dabas izpētes un vides izglītības centrs”, šī projekta ietvaros jauniešiem būs iespēja izmēģināt jaunākās tehnoloģijas apkārtējās vides izzināšanā un pētīšanā, ieinteresēt jauniešus būt aktīvākiem vides saglabāšanas problēmu risināšanā.

Arī pasākuma laikā būs komandas, jautras futbola spēles, neparastais volejbols, dažādas sporta aktivitātes, zivju zupas kopīga gatavošana un t.t.

11.augustā būs organizēta sakopšanas talka Sila ezera krastā.

Vēsturisko deju meistarklašu cikls noslēgsies ar balli “Deja gadsimtu griežos”