Jauniešus aicina piedalīties informatīvo pasākumu ciklā “Īsteno sapni par savu biznesu!”

Jaunatnei

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) aicina uz tikšanos izglītības iestāžu pēdējo klašu audzēkņus, lai kopīgi, brīvā atmosfērā 1.5 stundasgarumā dalītos pārdomās par nākotnes izaicinājumiem, izaugsmi, kā arī iespēju kļut par uzņēmējiem.

Lektoriem daloties savās zināšanās un pieredzē stāstos par Latgali, jauniešiem būs iespēja ne tikai gūt jaunas atziņas un zināšanas, bet iespējams arī iedvesmu dzīves turpmākajiem soļiem. Šogad daudz arī runāsim par to, kas ir bizness un uzņēmējdarbība, kā līdz tam nonākt, vai tas ir sarežģīti, vai Latgale piemērota izaugsmei, un iespējams saņemt atbildes uz dažādiem aktuāliem jautājumiem.

Interaktīvajā pasākumā tiks iesaistīti ne tikai tā galvenie varoņi – jaunieši, bet arī jaunie uzņēmēji, kas neformālā veidā dalīsies savā pieredzē uzņēmējdarbībā.

LUC visus interesentus gaida sekojošās vietās:   Pasākumu organizē Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs. Foto - lpr.gov.lv

Apstiprina novada izglītības iestāžu skolēnu uzturēšanas izmaksas