Jauniešu iniciatīvām pieejami 7000 eiro

Sākot ar 18. martu Augšdaugavas novada pašvaldība uzsāk projektu pieteikumu pieņemšanu jauniešu iniciatīvu projektu konkursā “Attīsti sevi!”. Kopumā tiek plānots atbalstīt septiņus projektus, nosakot to fiksēto atbalsta summu – 1000,00 eiro.

Projektu konkursa “Attīsti sevi!” mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību sev svarīgu jautājumu risināšanā. Tiks atbalstītas tikai tās projektu idejas, kas ir vērstas uz jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanu pagastos un pilsētās, veicinās viņu izglītošanu un paplašinās lietderīgā brīvā laika pavadīšanas iespējas atbilstoši jauniešu interesēm un vajadzībām.

Nevalstisko organizāciju darbībai, kas plāno pieteikties projektu konkursam, jābūt vērstai un jauniešu mērķauditoriju. Projektam jābūt īstenotam laika periodā no 2024. gada jūnija līdz 30. septembrim, kā arī aktivitātēm jānotiek Augšdaugavas novada teritorijā.

Pieteikumi tiek pieņemti gan elektroniskā, gan papīra formā līdz 2024. gada 26. aprīlim plkst. 12.00. Plašāk par konkursa norisi NOLIKUMĀ.

KONKURSU organizē Izglītības pārvaldes Jaunatnes lietu daļa. Tā koordinatore ir Milāna Loča (65437663, milana.loca@augsdaugavasnovads.lv) – Izglītības pārvaldes Jaunatnes lietu daļas jaunatnes projektu koordinatore.

Sadraudzības spēles jauniešiem Taborē