Sadraudzības spēles jauniešiem Taborē

AKTUĀLI

Laucesas un Tabores pagasta sadraudzības spēļu pasākumu cikls norisinājās divos posmos. Pirmajā posmā, kas norisinājās 9. martā Laucesas pamatskolā pasākuma dalībnieki izmēģināja vairākās komandu saliedēšanas spēles.

Tāda veida aktivitātēs uzvarētāji ir visi, jo spēles būtībā ir komandas sniegums, sadarbība, savstarpējā palīdzība un aktīvā saskarsme. Pasākumā noslēgumā jaunieši pavadīja laiku sarunās pie tējas 13. martā jauniešus uzņēma Tabores sabiedriskais centrs, kur norisinājās novusa turnīrs. Paralēli turnīram jaunieši iepazinās ar centra plašu galda spēļu klāstu.

Par novusa turnīra medaļniekiem kļuva:

Sieviešu grupā:

  1. vieta Kristina Veselova
  2. vieta Sofija Ivanova
  3. vieta Anastasija Macuka

Vīriešu grupā:

  1. vieta Milans Paviničs
  2. vieta Timofejs Macuks
  3. vieta Marks Ričiks

Gaidīsim ciemos Tabores un Laucesas pagasta sporta aktivitātēs.

Sadraudzības spēles turpināsies arī aprīlī ar komandas spēlēm un galda tenisa turnīru.

Informāciju sagatavoja sporta organizators Pāvels Pancerko

Radošs brīvlaiks Medumos