Jauniešu ideju hakatons

AKTUĀLI

Vai vēlies pārvērsties no runātāja par darītāju? Vēlies padarīt Augšdaugavas novada jauniešu ikdienu interesantāku, organizēt jaunas aktivitātes, izteikt savu viedokli par to, kādai jābūt jauniešu videi? Tad šis pasākums ir priekš Tevis!

Tev būs 24 stundas, lai kopā ar citiem jauniešiem ģenerēt idejas jaunu iespēju veidošanai Augšdaugavas novada jauniešiem. Tev būs iespēja konsultēties un saņemt padomus no iedvesmas mentoriem un ekspertiem klātienē un ZOOM platformā. Nākamajā dienā tiks izvēlēta arī labākā ideja, kura tiks realizēta ar jauniešu komandas palīdzību 2023.gadā. Vēršam uzmanību, ka pasākuma formāts paredz praktiski nepārtrauktu darbu pie ideju ģenerēšanas un prezentāciju gatavošanas arī nakts stundās.

Pasākums norisināsies 2.-3. decembrī Ilūkstes jauniešu radošajā kvartālā. Nepieciešamības gadījumā pasākuma dalībniekiem tiks nodrošināts transports uz un no pasākuma norises vietas pēc maršruta Daugavpils – Ilūkste – Daugavpils.

Pasākumā var piedalīties jaunieši vecumā no 15 – 20 gadiem, kas dzīvo Augšdaugavas novadā vai mācās kādā no novada izglītības iestādēm. Nepilngadīgo dalībnieku dalībai pasākumā nepieciešama rakstiska vecāku atļauja.

Pieteikuma anketu meklē šeit – ej.uz/upgradeAN.

Hakatona organizatori patur tiesības pārtraukt Tavu dalību pasākumā, ja tiks pārkāpti iekšējās kārtības un drošības noteikumi.

Jaunatnes projektu koordinatore
Milāna Loča  

Pieejamas telpas biedrībām un NVO Ilūkstē