Jauniešu drāma “Neona pavasaris” Kultūras centrā “Vārpa”

AKTUĀLI

Kultūras centrs “Vārpa” trešdien, 23. novembrī plkst. 18.00 visus laipni aicina uz kino vakaru.

"Neona pavasaris" ir nospriegota jauniešu drāma un naktsdzīves hronika.

Filmas galvenā varone Laine ir studente, kas dzīvo Rīgas priekšpilsētā. Laikā, kad Laines vecāki pārstāj dzīvot kopā un viņai jāuzņemas atbildība par mazo brāli, Laine nonāk Rīgas pagrīdes reivu scēnā, kur viņa iemīlas reiverē Gundā un atklāj savu seksualitāti. Taču bezmiega nakšu un ballīšu iespaidā Laine pakāpeniski sāk zaudēt saikni ar realitāti un ģimeni.

Filmas garums: 1h 42min

Režisors: Matīss Kaža

Lomās: Marija Luīze Meļķe, Grēta Trušiņa, Gerds Lapoška, Agnese Rukšāne, Jānis Skutelis, Timotejs Pelle Kalniņš

Cena: EUR 2,50

Biļetes nopērkamas uz vietas.

Latvijas dzimšanas diena Naujenes pamatskolā