Jauniešiem godalgas Latvijas meistarsacīkstēs brīvajā cīņā

AKTUĀLI

23. un 24. martā Staļģenē (Jelgavas novads) notika Latvijas meistarsacīkstes jauniešiem brīvajā cīņā. Iespējams, ka Anastasijas Grigorjevas un citu Latvijas sportistu panākumi ir iedevuši pozitīvu grūdienu šim sporta veidam, jo uz sacensībām bija ieradies krietni lielāks dalībnieku skaits nekā citkārt - 29 meitenes un 118 zēni. Viņu vidū arī Daugavpils novada sporta skolas treneru Andreja Andrijanova un Ivana Kolosova audzēkņi, kuri startēja ļoti veiksmīgi un izcīnīja 3 sudraba godalgas.

Visaugstāk jāvērtē naujenieša Rinalda Skorodihina izcīnītais sudrabs svara kategorijā līdz 68kg, jo zēniem tomēr šajās sporta veidā ir ar lielāka konkurence. Vēl otrās vietas izcīnīja arī Naujenes pagastā dzīvojošās māsas Viktorija un Anastasija Kuzmickas.

Sievišķīgi iesāktais pavasaris Medumu pagastā