Jaunieši klātienē vēroja hokeja komandu Dinamo “Rīga”

AKTUĀLI

28. janvārī Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākuma 2017 nominācijas “Gada izrāviens” uzvarētāji – Līksnas, Maļinovas un Sventes pagasta jaunieši - devās uz Rīgu, lai klātienē noskatītos DINAMO “Rīga” hokeja komandas spēli pret Helsinku “Jokerit”.

Vērojot Kontinentālās hokeja līgas spēles klātienē, emocijas sit augstu vilni un skatītāju enerģija aizrauj gan īstenus hokeja fanus, gan tos, kas hokeju nekad iepriekš nebija skatījies. Visu spēles laiku skatītāju tribīnēs valdīja neaprakstāmas spraigas emocijas, kas neļāva palikt vienaldzīgam nevienam skatītājam, arī mūsu jauniešiem, spēles spilgtāko momentu laikā. Neskatoties uz mūsu komandas zaudējumu, jaunieši brauca mājās pozitīvi noskaņoti un pateicīgi par dāvāto iespēju doties uz šāda līmeņa spēli.

Paldies sakām hokeja klubam DINAMO “RĪGA” par dāvāto iespēju un atbalsta sniegšanu Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākuma organizēšanā!

Milāna Loča
Jaunatnes projektu koordinatore

 

Katram suni suņa gadā