Jaunieši iepazīst Saeimas darbu un airBaltic mācību centru

Jaunatnei

8. jūnijā biedrība “19 naglas” organizēja ekskursiju Augšdaugavas novada jauniešiem projekta “Sadarbība starp Latgales reģiona kopienām” ietvaros. Kopumā braucienā piedalījās 40 jaunieši.

Pirmajā dienas pusē jaunieši tika iepazīstināti ar Saeimas darbu. Jauniešiem bija iespēja arī piedalīties Saeimas sēdē un klātienē vērot tās norisi. Otrajā ekskursijas daļā jaunieši devās uz airBaltic mācību centru, kur tika iepazīstināti ar karjeras iespējām aviācijas jomā. Daudzi jaunieši, kā izrādījās, nākotnē ir ieinteresēti apgūt pilota vai stjuarta profesiju. Jauniešiem bija iespēja no jomas profesionāļiem uzzināt sev aktuālo informāciju par izglītības iegūšanu, karjera izaugsmi un savām iespējām nākotnē. Tāpat jauniešiem bija iespēja izmēģināt dažāda veida simulatorus, piedalīties “evakuācijā” kā arī citās aktivitātēs.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Biedrības “19 naglas” valdes locekle Milāna Loča

Mācību norise Daugavpils cietoksnī un M. Rotko mākslas centrā