Jaunieši dāvāja senioriem “vitamīnu vainadziņus”

Demenes pagasts

15. decembrī Demenes jauniešu centrā notika ”Gada noslēguma pasākums” Demenes un Laucesas jaunatnei, kurā jauniešiem bija iespēja jautri, radoši un lietderīgi pavadīt kopā laiku, atcerēties šā gada veikumus.

Adventes laiks ir brīnumu, laimes, miera un, protams, labdarības laiks. Šogad mūsu jaunieši nolēma uzdāvināt paaudžu nama “Paspārne” senioriem nelielus, bet ar mīlestību darinātus “vitamīnu vainadziņus”.

Pēc labdarības radošās darbnīcas jaunieši aktīvi pavadīja laiku, piedaloties dažādās saliedēšanas spēlēs, lai sadraudzētos vēl vairāk, mācītos sadarboties un labāk uzzinātu viens otru. Pasākuma nobeigumā tika apbalvoti šā gada aktīvākie jaunieši, kuri piedalījās  izbraukumos, pašmājas un novada mēroga rīkotos pasākumos. Pēc apbalvošanas jauniešus sagaidīja arī neliels cienasts ar saldumiem un gardu picu.

Jolanta Morozova, Jaunatnes lietu speciāliste

Eglīšu rotājumu un dekoru izstāde"Sniegpārslu putenis"