Jauni rekordi Latvijas mērogā

AKTUĀLI

Pēc ilgāka pārtraukuma 18. septembrī klātienē notika Latvijas čempionāts svaru bumbu celšanā garā cikla vingrinājumā.

Daugavpils Būvniecības tehnikuma/Augšdaugavas novada izlases komanda kārtējo reizi pierādīja, ka uz šo brīdi viņi ir labākie Latvijā. Juniori un pieaugušie komandu ieskaitē ieguva pirmās vietas.

Īpaši jāuzslavē mūsu jaunietes, kuras uzstādīja trīs jaunus Latvijas rekordus. Anastasija Želtkova vismazākajā svara kategorijā (līdz 58 kg) pārspēja pati savu Latvijas rekordu garā cikla vingrinājumā, uzraujot divas 12 kg smagas svaru bumbas 71 reizi. Liza Belousa svara kategorijā 68+ uzstādīja jaunu Latvijas rekordu, uzraujot tādu pasu svaru 104 reizes. Vislielākos panākumus guvusi Ludmila Ivanova, kura uzstādīja Latvijas rekordu savā svara kategorijā (līdz 63 kg), uzraujot divas 16 kg smagas svara bumbas 80 reizes. Ar šādu rezultātu Ludmila tika iekļauta Latvijas izlases sastāvā dalībai Pasaules čempionāta, kas notiks oktobra beigās Ungārijā.

“Jaunie būvnieki, jaunie Daugavpils Būvniecības tehnikuma/Augšdaugavas novada komandas pārstāvji! Vēlu jums jaunus panākumus un sasniegumus svaru bumbu sportā,” apbalvojot sportistus, novēlēja Latvijas Svarbumbu sporta asociācijas prezidents Māris Rubulis.

Komandas treneris Ivans Gaļašs uzsvēra, ka rezultāti nerodas tukšā vietā. Viss mācību un treniņu process notiek būvniecības tehnikumā, kurš atbalsta sportistus ar visu nepieciešamo, tostarp ar transportu braukšanai uz sacensībām. Ievērojamu finansiālo atbalstu sniedz Augšdaugavas novada pašvaldība – nepieciešamo inventāru treniņiem, apmaksā braucienus uz Eiropas un Pasaules čempionātiem.

“Milzīgs sportistu darbs, mūsu sponsoru dubults atbalsts -  tas ir pamatā mūsu komandas ilgstošiem panākumiem,” teica Ivans Gaļašs.

Jaunas iespējas ar moderno keramikas krāsni un flīģeli