Jaungada karnevāls Demenē

AKTUĀLI

29. decembrī Demenes kultūras namā notika Jaungada karnevāls, kas pulcēja gan pagasta iedzīvotājus, gan viesus.

Pasākuma tēma bija Madagaskara Demenē. Jautrie Pingvīni Riko un Škipers, nīlzirgs Glorija, karalis Džulian, žirafe Melman, lauva Aleks sava ceļojuma laikā nokļuva Demenes ciemā un kopā ar visiem klātesošajiem svinēja Jaunu gadu – dziedāja, dejoja, klausījās skaistas dziesmas un satika Salaveci un Sniegbaltīti, kuri pēc tradīcijām sarūpēja dāvanas par skaistākajiem kostīmiem un noskaitītiem dzejoļiem. Ar ļoti enerģisku numuru uzstājās Arturs Ļisovs -  karnevāla apmeklētāji gandrīz noticēja, ka pasākumu apmeklēja īstā Tīna Tērnera. Svētku noskaņu dāvināja arī Vitālija un Viktorijas skaistās dziesmas. Demenes Jaungada karnevāls dāvāja brīnišķīgas emocijas visiem klātesošajiem.

Demenes kultūras nams pateicas Vitālijam un Viktorijai par skaistajām melodijām, Arturam Ļisovam, Andrejam Elksniņam, Marijai Romanovskai, Margaritai Kostigovai, Tatjanai Lukjanskai, Valentīnai Lukjanskai, Janai Macukai un visiem pasākuma dalībniekiem par atbalstu, dalību un interesantiem priekšnesumiem.

Jaungada eglīte pirmsskolas vecuma bērniem