Jaungada eglīte pirmsskolas vecuma bērniem

AKTUĀLI

29. decembrī Demenes kultūras namā notika pasākums „Jaungada eglīte pirmsskolas vecuma bērniem”, kas pulcēja ne tikai Demenes pagasta bērnus, bet arī bērnus no blakus pagastiem un Daugavpils, kas uz svētkiem bija atbraukuši pie saviem vecvecākiem.

Pasākuma laikā visi klātesošie kopā ar Raganu, Kaķi, Sultānu, Kaščeju nemirstīgu, Caru, Beļanočku, Rozītī, Sniegbaltīti un Salaveci dziedāja, dejoja, rotaļājās. Salavecis  dāvināja  dāvanas  par skaistākajiem kostīmiem un maskām, kā arī saldumus par  dzejoļiem. Pasākums bija jautrs un sirsnīgs.

Demenes kultūras nams pateicas brīvprātīgajiem aktieriem – M. Kostigovai, M. Romanovskai, A. Elksniņam, V. Ratelei, J. Goršentovai. J. Macuk, T. Lukjanskai, V. Ļahovskam, M. Kozlovskam, A. Kolodinskam.

Paldies Demenes pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par finansiālo atbalstu pasākuma organizēšanā.

Pateicamies tiem, kas palīdzēja īstenot idejas Ziemassvētku un Jaungada  noformējumam Demenes ciemā un Demenes kultūras namā: A. Lukjanskai, T. Lukjanskai, Z. Pliskam, V. Rimjanei.

Informācija un foto: Jeļena Sterlāne, Demenes pagasta bibliotēkas vadītāja

Meklē cilvēkus mutvārdu vēstures intervijām