Jaunatnes ziemas sporta spēles tuvojas! (mainīts norises datums!)

Jaunatnei

Laikā, kad beidzot daba mūs ir iepriecinājusi ar īstu ziemu, Daugavpils novada jaunatne aicina pagasta jauniešu komandās izmēģināt savus spēkus, veiklību un asprātību, piedalīties Ziemas sporta spēlēs. Uzmanību! Spēļu norises datums mainīts uz 4. februāri! 

Spēles norisināsies Kalupes pagasta sporta laukumā 4. februārī. Dalībnieku ierašanās un reģistrēšanās norisināsies līdz plkst. 10.00, savukārt spēļu atklāšanas ceremonija notiks plkst. 10.30.

Komandas dalībniekiem jābūt vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kā arī nepilngadīgiem spēļu dalībniekiem līdzi jābūt ārsta izziņai par atļauju piedalīties sporta sacensībās.

Komandu pieteikumus gaidīsim līdz 29. janvārim, sūtot uz e-pastu milana.loca@dnd.lv.

Jaunatnes ziemas sporta spēles notiks projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā" (projekta numurs: 9.2.4.2/16/1/070) ietvaros. Jaunatnes ziemas spēļu NOLIKUMS  

Tūrisma izstādē Lietuvā liela interese par Latgali un Daugavpili