Jauktais koris “Latgale” koru skatē ieguva I pakāpi

AKTUĀLI

14. aprīlī Daugavpils Latviešu Kultūras centrā notika Daugavpils apriņķa koru skate, kurā piedalījās 11 kori no Daugavpils, Aglonas, Līvāniem, Preiļiem, Dagdas. Daugavpils novadu pārstāvēja Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” jauktais koris “Latgale” (vadītāja Anita Zarāne). Koris “Latgale” izpildīja trīs skaņdarbus – “Mūsu Tēvs debesīs”,” Ūdens sauca, akmens vilka” un “Lec saulīte”.

Jauktajam korim “Latgale” tika piešķirta I pakāpe ar 41.56 punktiem, iegūstot ceļazīmi uz XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem,  kuri noritēs no 30.jūnija līdz 8.jūlijam.

Korus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Mārtiņš Klišāns,  Ivars Cinkuss, Lauris Goss, Uldis Kokars un Inta Pīrāga.

Ar Daugavpils koru apriņķa skates rezultātiem var iepazīties šeit - http://www.lnkc.gov.lv/Uploads/2018/04/16/1523864214_6261.pdf

Daugavpils novada pašvaldības delegācija viesojās Briselē