Jau pieejami jauni novada tūrisma materiāli

AKTUĀLI

Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” izveidoja jaunu tūrisma ceļvedi un tūrisma karti, kur ir pieejama informācija par plašu tūrisma pakalpojumu klāstu Augšdaugavas novadā.

Augšdaugavas novadā tūrisma materiālos ir pieejama informācija par muzejiem un ekspozīcijām, amatniekiem, apskates saimniecībām, dabas objektiem un novada muižām un parkiem, par aktīvo atpūtu un sakrālo mantojumu, kā arī par naktsmītnēm un ēdināšanas iestādēm.

Jaunais ceļvedis un karte ir papildināti ar informāciju par jauniem velomaršrutiem (Velomaršruts Nr. 790 “Pa Pirmā pasaules kara bunkuriem”, velomaršruts Nr. 791 “Vidussēlijas mazais loks”), aktīvās atpūtas iespējām (Kuģītis “Dinaburga”), muzejiem un ekspozīcijām (Pirmā pasaules kara muzejs Medumos un Pirmā pasaules kara mantojuma un vietējās novadpētniecības privātkolekcija), kā arī atjaunota informācija par Augšdaugavas novada amatniekiem un apskates saimniecībām (Pinumu darbnīca “Pītenis”, darbnīca “URTAWOOD”, apskates saimniecība “Lavandas sēta”). Jaunajā ceļvedī un kartē ir arī pieejama aktuāla informācija par nakšņošanas un ēdināšanas vietām Augšdaugavas novadā.

Materiālus drukātā veidā var atrast Daugavpils Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 22a, Daugavpils), kā arī tuvākajā laikā varēs saņemt visos novada tūrisma objektos.

Elektroniskās tūrisma materiālu versijas: 

Informācija:

Viktorija Parņeviča
Tūrisma organizatore
Augšdaugavas novada pašvaldības tūrisma iestāde “TAKA”
tālr. +371 65476748, +371 65422818

www.visitdaugavpils.lv

Jaunie uzņēmēji attīsta laivu ražošanu