Izstāžu cikla „Sendienu atbalsis mūsdienu mājās” izstāde „Lupatdeķi”

AKTUĀLI

No 20. februāra līdz 27. martam Ambeļu bibliotēkā norisinājās izstāžu cikla „Sendienu atbalsis mūsdienu mājās” izstāde „Lupatdeķi”.

Autores Dagmāras Skuteles no lupatām darinātie meistardarbi priecēja apmeklētājus ar savām spilgtajām krāsām un kļuva par krāšņu telpu interjera rotājumu. Tas ir lielisks piemērs, kas rāda, kā etniski priekšmeti iederas mūsdienu dzīves ritmā, savienojot pagātni ar tagadni.  Šādas izstādes raisa lielu interesi, jo tās ļauj demonstrēt mūsu pašu ciema iedzīvotāju radošās prasmes, vienlaikus veicinot roku darbu, interesi par kultūru un kultūras mantojumu.

Pateicība meistarei Dagmārai par sniegtajiem materiāliem.

Informāciju sagatavoja:
bibliotēkas vadītāja Zoja Rubene

Publiskā apspriešana par koku ciršanu