Izstādē Rīgā prezentēja atpūtas un sporta iespējas

Pagastu un pilsētu ziņas

Daugavpils novada pārstāvji piedalījās ikgadējā starptautiskajā aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un sports 2018”, kas notika no 2018. gada 23. līdz 25. martam Rīgā, “BT1” izstāžu kompleksā Ķīpsalā. Šajā izstādē Daugavpils novada tūrisma piedāvājumu un aktīvās atpūtas iespējas prezentēja Daugavpils novada pašvaldības aģentūras “TAKA” direktors Rolands Gradkovskis un uzņēmējs Ilmārs Lociks.

Šogad Daugavpils novada stendā uzsvars tika likts uz Daugavas loku popularizēšanu, īpaši izceļot lielākos pasākumus “Lielais plosts 2018”, kas notiks 19. un 20. maijā posmā no Krāslavas līdz Slutišķiem, un velomaršruta Nr. 35 “Daugavas loki” atklāšanas pasākumus 2. jūnijā un 29. jūlijā. Izstādē tika prezentēts Višķu estrādes un stadiona kompleksais piedāvājums ar pasākumiem tajā, tai skaitā Līgo svētki Višķu estrādē 23. jūnijā.

Daugavpils novada pārstāvji iepazīstināja apmeklētājus ar visiem aktīvās atpūtas veidiem, kas ir Daugavpils novadā un pārējā Latgalē, un piedāvājuma spektrs bija tiešām plašs – ūdens tūrisms, velotūrisms, aviotūrisms, izpletņlēkšana, kalnu slēpošana, piedzīvojumu trases, vieglatlētikas bāzes, sporta laukumi un daudz kas cits. Izstādes laikā apmeklētājiem tika piedāvāti Daugavpils pilsētas un novada aģentūru, Latgales tūrisma asociācijas “Ezerzeme” sagatavotie jaunie tūrisma materiāli.

Vislielāko interesi izstādes apmeklētājos raisīja informācija par braucienu ar plostiem pa Daugavu un velomaršruti, par kuriem ar katru gadu pieejams arvien lielāks informācijas apjoms, un tiek sakārtota infrastruktūra visā Latvijā.

Ikgadējā izstāde “Atpūta un sports 2018” vienkopus pulcē tūrisma, aktīvā sporta, motosporta un atpūtas uz ūdens interesentus, kā arī dažādus tūrisma un sporta pakalpojuma sniedzējus, moto, velo, laivu, sporta inventāra tirgotājus. Šogad bija ieradušies teju 22 tūkstoši apmeklētāju. Izstādē piedalījās 190 uzņēmumu un organizāciju.

Demenē tika krāsota Latvijai veltīta Lieldienu ola