Demenē tika krāsota Latvijai veltīta Lieldienu ola

Kultūra

Aizritēja pirmais pavasara mēnesis, beidzās Lielais gavēnis, klāt aprīlis, un lielākie svētki kristīgajā pasaulē – Lieldienas. 1. aprīlī Demenes kultūras namā notika pasākums „SVINĒSIM LIELDIENAS KOPĀ! ”. Pasākums sākās ar Lieldienu priekšnesumu, kuru iestudēja pagasta teātra pulciņš “Marija&Com”. Katram pasākuma dalībniekam bija iespēja piedalīties jautrajās Lieldienu izdarībās, kuru laikā tika izripinātas un izvirpuļotas visas atnestās olas, izspēlētas stafetes, sastādīta mozaīka ar Lieldienu zaķa simbolu. Pasākuma laikā dalībnieki varēja pierakstīt savus novēlējumus Latvijai īpaši izgatavotā olā. Pasākums noritēja aizraujoši, jautri, krāsaini. Demenes kultūras nams pateicas mazajiem aktieriem par atsaucību un atbalstu, visiem pasākuma dalībniekiem par aktīvu piedalīšanos. FOTOGALERIJA Jolanta Morozova Demenes Kultūras nama direktore Foto: Jeļena Sterlāne

Aicinājums brīvprātīgā darba veicējiem, kas vēlas palīdzēt bērniem filiālē "Kalkūni"