Izsludināta pieteikšanās «LATGALES TŪRISMA GADA BALVAI 2019»

AKTUĀLI

Tuvojoties gada izskaņai, Latgales reģiona Tūrisma asociācija "Ezerzeme" sadarbībā ar Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūru izsludina pieteikšanos Latgales reģiona Tūrisma Gada balvai 2019. Šogad gada balva tiks pasniegta jau piekto reizi un svinīgā ceremonija norisināsies 2019. gada 8. novembrī Krāslavas pils kompleksa staļļos (Pils iela 10, Krāslava). Pirms svinīgās ceremonijas noritēs arī Latgales tūrisma Gada konference, kur atskatīsies uz jau paveikto un vēl plānoto. Kā ik gadu konferencē piedalīsies dažādu jomu tūrisma nozares profesionāļi, iepazīstinot ar nozares aktualitātēm Latvijas un pasaules mērogā. Konferences viesi būs LIAA Tūrisma departamenta vadītāja Inese Šīrava, Polijas lielākā laikraksta “Gazeta Polska” žurnāliste Anna Šēla, Latvijas valsts prezidenta Egila Levita padomniece Aiva Rozenberga un citi dažādu jomu profesionāļi, detalizētu programmu skatiet šeit. Pieteikuma veidlapa konferences apmeklējumam pieejama, klikšķinot šeit. Latgales reģiona Tūrisma asociācija "Ezerzeme" aicina pieteikt Latgales Tūrisma gada balvas pretendentus sešās nominācijās:

  • Tūrisma profesionālis (pasniedz Tūrisma informācijas centram vai individuālajam komersantam)
  • Labākā tūristu mītne pilsētā;
  • Labākā tūristu mītne laukos;
  • Labākais jaunais tūrisma objekts;
  • Inovatīvākais tūrisma produkts Latgalē;
  • Lolitas Kozlovskas izcilības balva tūrismā (pasniedz tūrisma jomas profesionālim, kas sniedzis vērā ņemamu ieguldījumu sava reģiona vai visas Latgales tūrisma jomas attīstībā).

Pieteikuma anketu  Latgales reģiona Tūrisma Gada balvai 2019 var aizpildīt elektroniski klikšķinot uz tiešsaistes anketas šeit. Anketas tiks pieņemtas līdz 2019. gada 30. oktobrim.

Daugavpils novada skolotāju sporta un atpūtas svētki