Izskanējis Latvijas vokālo ansambļu konkursa fināls

AKTUĀLI

27. un 28. maijā Mazajā Ģildē notika vokālo ansambļu konkursa fināls, kurā sacentās 30 labākie Latvijas vokālie ansambļi vairākās kategorijās - sieviešu, vīru, jauktais, senioru un pusprofesionālais vokālais ansamblis.

Sieviešu vokālo ansambļu kategorijā tika uzaicināti piedalīties 9 vokālie ansambļi, tajā skaitā Višķu pagasta Sabiedriskā centra sieviešu vokālais ansamblis “Anima Corde”. Jaukto vokālo ansambļu kategorijā piedalījās 6 vokālie ansambļi, viens tajā skaitā Augšdaugavas novada Kultūras centra “Vārpa” vokālais ansamblis “Stage On”.

Konkursu vērtēja starptautiska žūrija - Guntars Prānis (žūrijas priekšsēdētājs), Selga Mence, Jānis Ķirsis, Vītauts Miškinis (Vytautas Miškinis, Lietuva), Ārne Saluvērs (Aarne Saluveer, Igaunija).

Abi Augšdaugavas novada vokālie  ansambļi saņēma pateicību par piedalīšanos konkursa finālā un ir kļuvuši par Dziesmu un Deju svētku dalībniekiem.

Vairāk informācijas: https://www.lnkc.gov.lv/lv/jaunums/pasniegta-pirma-xxvii-visparejo-latviesu-dziesmu-un-xvii-deju-svetku-liela-balva

Naujenes pamatskolas skolēnu ekskursija uz Pļavas muzeju