Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēni viesojās Ventspilī

Ilūkste

1. martā Ilūkstes Raiņa vidusskolas 10. un 11. klašu skolēni apmeklēja Ventspils zinātnes centru VIZIUM.

Projekta “Inovācijas centra izveidošana Ventspilī” ietvaros skolēni apguva mācību programmu “Ievads STEM pētniecisko darbu veikšanā”. Tā bija lieliska iespēja iepazīt  pētniecisko  darbu  veikšanas  posmus, trenēties  pētījuma  tēmas  izvēlē,  mērķa  formulēšanā,  hipotēzes  izvirzīšanā,  datu apkopošanā  un  rezultātu  prezentēšanā.  Izmantojot zinātnes centra plašo ekspozīciju (vairāk nekā  80 interaktīvi un izglītojoši eksponāti), skolēni veica īsus pētījumus kādā no izvēlētajiem objektiem, veidoja prezentācijas un demonstrēja savu veikumu klātesošajiem.

Gandarījums par redzēto un paveikto bija daudz lielāks par nogurumu tālajā braucienā.

Ilūkstes Raiņa vidusskola

Skolēnu vasaras nodarbinātības programma 2024