Ilūkstes PII “Zvaniņš” rīkota labdarības akcija dzīvnieku patversmei

Ilūkste

Decembrī, pirmssvētku laikā, Iestādes padome aicināja visus iestādes bērnus ar vecākiem piedalīties labdarības akcijā, palīdzot mūsu četrkājainajiem draugiem, kas dažādu iemeslu dēļ ir nonākuši un uzturas Daugavpils pilsētas dzīvnieku patversmē. Akcijas ietvaros izglītojamo ģimenes bija aicinātas, savu iespēju robežās, palīdzēt sarūpēt dzīvniekiem barību, rotaļlietas un citas svarīgas lietas. Akcijas laikā tika saziedota dzīvniekiem nepieciešamā barība un lietas, kas tiem palīdzētu justies silti un droši bargajos ziemas apstākļos. Labdarības akcijas noslēgumā, iestādes pārstāvis- Timurs ar tēti Mihailu devās ciemos uz patversmi, lai nodotu saziedotās mantas, bērnu sveicienus.

Vēlamies teikt milzīgu paldies par labi padarīto darbu bērniem, vecākiem un pedagogiem.

Vadītājas vietniece izglītības jomā V.Vanagele.

Notika Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “KOPĀ” izvērtēšanas aktivitāte “PĀRDOMU SPĀRNOS”