Gāzbetona žurciņu veidošanas darbnīca

Kultūra

Beidzooooot!!! Mēs šo darbnīcu gaidījām vairāk nekā Jauno Gadu! 29. janvārī, plkst. 17.30, Naujenes kultūras centrā, amatu meistara Valda Grebeža vadībā, veidosim jaukus žurkulēnus par godu Jaunajam Gadam!

Teiksim godīgi, mums arī sākumā likās, ka no šī materiāla nebūs iespējams neko uztaisīt – mēs zinām Jūsu šaubas. Tā kā ir Jaunais Gads – metiet šaubas malā, jo katrā mājoklī ir jābūt ne tikai dūmu detektoram, bet arī vismaz vienai gāzbetona skulptūrai, tāpēc OBLIGĀTI piezvani mums pa tālruni 65474268, lai rezervētu sev vienu no pieejamajām žurciņām. Naujenes kultūras centrs brīdina – gāzbetona darbnīcas rada atkarību!

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268

 

Ņems aizņēmumu projekta “Parki bez robežām” īstenošanai