“Gada skolēns” Sventes vidusskolā

Izglītība

31.maijā Sventes vidusskolā notika tradicionālais mācību gada un konkursa “Gada skolēns” noslēguma pasākums. Šajā pasākumā sveikt olimpiāžu uzvarētājus un pedagogus ieradās Augšdaugavas novada pārvaldes priekšsēdētāja vietnieks Vitālijs Aizbalts.

Labākie skolēni katrā klašu grupā saņēma zelta un sudraba liecības. 1.-4.klašu grupā tās saņēma 1.klases skolnieki Emīlija Matusjaviča un Artūrs Vakaļuks, 2.klases skolēns Artjoms Gorkins, 3.klases skolēni Vladislavs Daņilovs, Amirhans Zaripovs un Vladislavs Nemiro un 4.klases skolniece Elīna Desjatkova saņēma Zelta liecību, bet Deivids Kukjans – sudraba. 5.-9.klašu grupā par sudraba liecību īpašniekiem kļuva 5.klases skolnieki Kirills Putro un Viktorija Saveļjeva, 6.klases skolniece Zoja Solovjova, 7.klases skolēni Arnis Gasūns un Vladimirs Desjatkovs un 8.klases skolniece Anastasija Krivašejeva.  9.-12. klašu grupā sudraba liecības saņēma 10.klases skolnieki Vitālijs Jegorovs un Karalina Rižaja, 11.klasē – Elmārs Baiks, Karīna Zolnerčika un Laura Vaidere.

Par pasākuma kulmināciju kļuva konkursa “Gada skolēns” uzvarētāju sumināšana. 1.-4.klases skolēni saņēma direktora naudas balvu. Par uzvarētāju 1.-4.klašu grupā kļuva 3.klases skolniece Amina Smilgina, bet par laureātiem 3.klases skolnieki Kamilla Gulbinska un  Ervīns Rokjāns.  5.-12.klases skolēni naudas balvas saņēma pateicoties  Z/S Stārķi finansiālajam atbalstam. 5.-9.klašu grupā jau vairākus gadus pēc kārtas ar lielu pārsvaru par uzvarētāju kļuvis Oskars Saveļjevs, kura sasniegumu kontā šogad ir ne tikai labas sekmes un sasniegumi novada olimpiādēs un konkursos, bet arī 3.vieta Valsts matemātikas olimpiādē. Par laureātēm šajā klašu grupā kļuva 6.klases skolnieces Evija Matusjaviča un Nikole Gulbinska. Vidusskolas grupā uzvarētāja jau otro gadu pēc kārtas ir Samanta Saveļjeva. Laureātu godā Jana Švedova un Anna Virbale.

Pasākuma noslēgumā pateicībā par paveikto darbu tika sumināti arī pedagogi. Mācību gada noslēguma pasākumā muzicēja popgrupas Presto un Pozitīvs, instrumentālais ansamblis Con brio, kuri kaldināja skolas uzvaru – iegūta 1.vieta interešu izglītībā novada vidusskolu grupā un 3.vieta olimpiāžu kopvērtējumā.  Pasākumu vadīja 11.klases skolēni Karīna Zolnerčika un Renāts Klaucāns. Ceļa vārdus pirms vasaras brīvdienām teica Sventes pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasiļevska, kura vienmēr ir kopā ar skolas kolektīvu ne tikai svētkos, bet arī ikdienā. Sventes pagasta pārvalde atbalsta visu interešu kolektīvu braucienus uz konkursiem, sacensībām, ekskursijās.

Autors: direktora vietniece Biruta Ondzule.

Kandidātu pieteikšana Augšdaugavas novada konkursam „Saimnieks 2024”